Репетиторство в Одессе

+ Создать задание + Создать объявление

Услуги исполнителей:

Помогу ребенку освоить школьную программу,стать успешным и мотивированным к учебе! Подготовлю к школе,научу писать, читать.Образование высшее,опыт работы в школе 6 лет. 250 грн-час.
Помогу ученикам догнать материал, понять, освоить, подготовиться к контрольным и самостоятельным. Учусь на 2 курсе факультета прикладной математики в Днепропетровском национальном университете им. О. Гончара. Терпелива и спокойна. Онлайн и офлайн для обучение. Цена: 100 грн - 60 минут. Для более детальной информации писать в: Viber: 066 017 0424 Telegram: 066 017 0424
Курс проходит в онлайн формате. Перед началом даётся небольшой тест на знания ( если такие имеются в программировании). После, программа курса будет подстроена лично под Вас. Домашние задания и связь со мной по любым вопросам с кодом. Опыт работы в программировании 4 года, окончил ВУЗ по направлению «Компьютерные науки/ Информационные технологии»
Допоможу дитині освоїти шкільну програму, стати успішною та мотивованою до навчання! Підготую до школи, навчу писати, читати
Допоможу дитині освоїти шкільну програму, стати успішною та мотивованою до навчання! Підготую до школи, навчу писати, читати. Онлайн, в зручний для дитини час.
• Мене звати Лейла, мені 21 рік. • Закінчила факультет іноземних мов (бакалавр) і зараз навчаюсь в КНУ ім. Шевченка (магістратура). За освітою - викладач та перекладач. • Є сертифікат – англ С1. Багато подорожую, спілкуюсь із носіями мов, 3 місяці жила у Німеччині. Німецький рівень В2. Півроку жила в Іспанії. • На даний момент займаюся з учнями різного віку та рівнем знань. Також допомагаю вивчити англійську мову в різних сферах: IT English, Managment, Farming, Agriculture, Building, Cooking, Business English тощо. • Проводжу Speaking Clubs та веду телеграм канал, де допомагаю вивчати англійську. • На заняттях говоритимемо виключно англійською мовою (залежно від рівня знань). Я надаю перевагу speaking (85% уроку), адже це найпоширеніша проблема. Також будемо читати, дивитися цікаві відео по темі, вивчати слова/правила/тексти/вірші, розберати граматику. Домашнє завданя буде - writing i listening (щоб було багато часу подумати, написати та послухати запис/відео декілька разів) та інші завдання. Готую до ЗНО, ДПА та інших екзаменів. • Для кожного індивідуальна програма. Будемо мати чат в телеграмі, де будуть усі завдання, слова, правила, фото, посилання та дз. А самі уроки проходять в Zoom. • Досвід роботи – 5 років. Викладала в приватній школі Монтесорі німецьку та англійську (рік), працювала в онлайн школі англійської мови Langlover (півроку) та працювала приватним вчителем/репетитором 5 років. • Також закінчила багато додаткових курсів: 1) «Робота з дітьми з травмами війни» 13.04.2022р. Юлія Шевченко; 2) «Школа для всіх. Онлайн курс про організацію інклюзивного освітнього процесу» 20.06.2022р. та інші.
Викладач ЗВО на пенсії навчить французьської та італійської мовам. Преподаватель ВУЗа обучит французскому и итальянскому языкам. Репетиторство дешевле.

Задания: