Дизайн в Одессе

+ Создать задание + Создать объявление

Лучшие исполнители в категории:

Отзывов: 4 0
Средняя оценка: 4
Отзывов: 3 0
Средняя оценка: 4
Отзывов: 4 0
Средняя оценка: 4
Отзывов: 4 0
Средняя оценка: 4
Отзывов: 6 0
Средняя оценка: 4

Услуги исполнителей:

Пропоную послуги із виготовлення технічних паспортів на квартири, нежитлові приміщення, гаражі, паркомісця приватні, садові та дачні будинки (таунхауси, дуплекси, котеджі) тощо. Навіщо потрібен вам Технічний Паспорт ? Для того щоб оформити всілякі угоди з нерухомістю, обов'язково необхідний технічний паспорт БТІ. В даному документі є інформація про стан споруд і приміщень. Кожна людина повинна чітко розуміти і знати, що він собою являє, а також як можна замовити технічний паспорт БТІ. Дуже часто трапляється так, що людині потрібно дізнатися, скільки коштує техпаспорт БТІ, та й взагалі, коли він потрібен? Ось найпоширеніші причини, за якими звертаються не тільки до державних установ, а й приватні: - У разі поділу майна на частки або успадкування нерухомого майна. - Щоб зробити виписку з Державного Реєстру. - При приватизації приміщення або будівлі. - Якщо планується реконструкція або перепланування певного об'єкта. - Якщо змінилися Законодавчі вимоги до оформлення технічних паспортів. - Інвентаризація первинна. - У разі втрати техпаспорта з БТІ. - При необхідності провести реєстрацію права власності на житлову або нежитлову нерухомість. Якщо Вас цікавить технічний паспорт БТІ, як отримати його, Ви можете дізнатися у наших висококваліфікованих фахівців, які дуже професійно, і на зрозумілій мові проконсультують з усіх питань. Наша фірма зробить все роботи на якісно високому рівні, із застосуванням сучасного обладнання для вимірювання та інноваційних підходів. Завдяки постійному аналізу ринку послуг, ми формуємо конкурентні ціни, які порадують своєю демократичністю. Для того щоб дізнатися вартість БТІ, звертайтеся до наших консультантів! Звертайтеся за телефоном +38 (093) 128-18-29 Lifecell (Viber, Whatsapp, Telegram)
Постараюсь художественно оформить сайт либо презентацию для вашего сайта .
Пакет START (3 варианта лого) - 250 грн Пакет BUSINESS (5 вариантов) - 350 грн Пакет BOSS (7 вариантов) - 450 грн
Создаю 3Д модели и сборки деталей, узлов, механизмов по Вашему техническому заданию (чертежи, эскизы и т.п.). Разрабатываю устройства, приспособления и т.п. по Вашей идее, стартапу. Консультирую по вопросам оптимизации дизайна, конструктива, подбору оптимальных материалов и инструмента для изготовления деталей. Генерирую управляющие программы для станков с ЧПУ. Могу самостоятельно изготовить небольшие детали из древесины, металлов, пластиков, композитов на станках с ЧПУ. Печатаю объекты на 3Д принтере.
Створюємо унікальне візуальне оформлення, яке передає естетику проекту, збільшує впізнаваність бренду, є клієнтоорієнтованим і несе «смисловий образ». Який дизайн ми створюємо? розробка фірмового стилю; підбір кольорової гами і шрифтів; дизайн для обкладинок highlights; створення stories та дописів (статика і динаміка, відео, моушн дизайн); роботу з матеріалами з фотосесій; організація фотосесії та обробку фото; створення мудбордів; монтаж відео; розробку рекламних креативів; оформлення електронних і друкованих матеріалів. Дизайнер контролює кожен момент, пов’язаний з контентом, працює з візуальним сприйняттям бренду, створює всі необхідні матеріали. Ціна 10 - 1500 євро, уточнюйте.

Задания:

Web
500 грн.
В поиске исполнителя
Задача без срока
0 заявки
Разработать новый логотип
Открытая цена
В поиске исполнителя
Задача без срока
0 заявки
Задача без срока
0 заявки
до 11 Июля, 20:00
0 заявки
до 26 Июля, 20:00
0 заявки
до 11 Мая, 20:00
0 заявки
до 02 Октября, 20:00
0 заявки
до 18 Декабря, 19:00
0 заявки
до 30 Декабря, 19:00
0 заявки
до 19 Ноября, 19:00
0 заявки
до 21 Мая, 20:00
0 заявки
до 07 Января, 19:00
0 заявки
до 26 Декабря, 19:00
0 заявки
до 04 Января, 19:00
0 заявки
до 29 Октября, 20:00
0 заявки