Другие маркетинговые услуги в Киеве

+ Создать задание + Создать объявление

Услуги исполнителей:

Наш подход в работе заключается в создании нового видения комплексной работы с продуктом, создании его философии, применении всех наиболее эффективных инструментов для реализации задачи владельца и даже больше. Бизнес + Маркетинг продвижение включает: - бизнес-архитектура; - философия продукта; - бизнес-план; - настройка бизнес-процессов; - управление бизнес-процессами; - бизнес-маркетинговое образование; - маркетинговая стратегия; - контент-стратегия; - анализ существующего состояния и продукта; - комплексное продвижение продукта/услуги; - создание воронки продаж; - настройка рекламных кампаний. Ознакомьтесь с нашим спектром возможностей и выполненных проектов, чтобы лучше понять, на чем мы специализируемся, наши преимущества, принципы работы.
Створимо бізнес-архітектуру для вагошо бізнесу — систему і дисципліну продукту, який утвориться в форматі бізнесу, тобто для вироблення блага у подальше масштабування, реінвестиції у проект і забезпечення особистих потреб власника. БА являється авторською розробкою власника агентства. Послуга включає: план розвитку, професійний брендинг, позиціювання бренду, стратегію медіапросування бренду, план з покращення бізнес-процесів компанії, предметні дії як і що втілити з вашим бюджетом, термінами. Тобто отримаєте унікальну БА, яка створена спеціально для вас, з урахуванням особливостей вашого проекту: ваших цінностей, бізнесу, продукту, фінансів. Як показує практика, лише за такого підходу можна отримати високий результат.
Створимо бізнес-архітектуру для вагошо бізнесу — систему і дисципліну продукту, який утворюється в форматі бізнесу, тобто для вироблення блага у подальше масштабування, реінвестиції у проект і забезпечення особистих потреб власника. БА являється авторською розробкою власника агентства. Послуга включає: план розвитку, професійний брендинг, позиціювання бренду, стратегію медіапросування бренду, план з покращення бізнес-процесів компанії, предметні дії як і що втілити з вашим бюджетом, термінами. Тобто отримаєте унікальну БА, яка створена спеціально для вас, з урахуванням особливостей вашого проекту: ваших цінностей, бізнесу, продукту, фінансів. Як показує практика, лише за такого підходу можна отримати високий результат. Ознайомтеся детальніше з нашим спектром можливостей та виконаних проектів в презентації.
Генеруємо індивідуальний копірайт для вашого проекту, бізнесу, під задачу тощо. Ми створюємо текст, що повністю відповідає цілям проекту, адже проводимо ретельну роботу над задачею: аналізуємо продукт, розробляємо маркетингову стратегію, формуємо УТП, редагуємо до абсолютної довершеності, створюємо прототип і правимо за побажаннями клієнта. Ознайомтеся детальніше з нашим спектром можливостей і результатами в презентації. Від 4 євро за 1000 знаків.
Допомагаємо опанувати всі тонкощі ефективного ведення бізнесу з постійним виходом на результат. З нами Ви зможете зробити ревізію своїх знань, поставити собі нові питання щодо бізнес-процесів, які опануємо згодом.

Задания: